Sago Mini Bebekler

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 106 MB
  • Sürüm 1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Sago Mini
Sago Mini Bebekler mobil uygulaması küçük çocuklarınıza yönelik eğlenceli ve içerikler sunuyor.

Sago Mini Bebekler mobil uygulaması çocuklarınızı eğlendirecek renkli bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız eğlenerek uygulamayı kullanacaklardır. Kızlar ve erkekler bu şirin karakterlerle ilgilenmeye bayılacaklar. Hiç sıkılmadan eğlenceli karakterlerin tadını çıkartacaklar. 

Robin'i en sevdiği püre ile besleyin, Jinja ile elbise oyunu oynayın, Harvey'nin pis kokulu bezini değiştirin, ardından Jack ile bir dans molası verin. Sevimli animasyonlar, şirin kıkırdamalar ve hatta biraz da gözyaşı ile dolu bu bebekler çok eğlenceli, sizde çocuklarınıza bu eğlenceyi hediye edebilirsiniz. 

Evcilik, çocukların kendi dünyasını anlamasına ve kontrol etmesine yardımcı olur. Besleme, oynama ve banyo yaptırma gibi eğlenceli ve tanıdık aktivitelerle, bu açık uçlu uygulama çocukların empati ve bakım davranışlarını geliştirmesine yardım eder.

Bu eğlenceli oyunla çocuklarınız hem eğlenir hem de kişisel eğitimlerine katkı sağlarlar. Eğlenceli karakterlerin tadını çıkartmalarına izin verebilirsiniz. Ödüllü Sago Mini uygulamalarının bir parçası olan bu uygulama, sevimli detaylarla doludur ve çocuklarınıza asla zarar vermez. 

Sago Mini Bebekler indir